52

28

+24

25

A 2012-2013. évi megyei serdülő bajnokság U13-as korosztályában május 12-én Kiskunfélegyházán szerepelt a Bácsalmási Petőfi VSE csapata, a Félegyházi TSI vendégeként. Az őszi gólnélküli döntetlen után, a tavaszi visszavágón alaposan kitettek magukért a bácsalmási fiúk. Különösen az első játékrészben:

13.05.03.-pvse-u13---kecskemet-ukc-8-1-005.jpgFélegyházi TSI – Bácsalmás 0-7 (0-6)

Megyei serülő bajnokság U13. 2012-2013-as bajnoki év, 16. forduló. Kiskunfélegyháza, vezette: Illés Máté. Kiskunfélegyháza: Menyhárt Péter – Siber Julian, Szabó Ádám, Kiss László, Csertő Bence, Fehér Mihály, Víg Tamás, Csertő Gábor, Tamási Dominik. Csere: Szabó Attila, Gulyás Gergő. Edző: Csalár László. Bácsalmás: Koncsok Ervin – Panyik Krisztofer, Horváth Patrik, Szabados Simon, Bakos Bence, Szénási Bence, Lok Ádám, Jávor Barnabás, Szente Csaba.
Az eredmény alakulása: 1. perc: Szente Csaba 0-1, 12. perc: Bakos Bence 0-2, 22. perc: Szabados Simon 0-3, 26. perc: Szénási Bence 0-4, 30. perc: Jávor Barnabás 0-5, 34. perc: Bakos Bence 0-6, 62. perc: Jávor Barnabás 0-7.

26
A bajnokság vége előtt három fordulóval a PVSE egy pontra megközelítette a most legyőzött ellenfelét, azaz van még hová előre lépni a bajnoki év zárásáig. Legközelebb május 17-én, pénteken 17 órai kezdettel, a kalocsai Méhecskék együttesét fogadják Bácsalmáson
Fsz.
A megyei serdülő U16-os bajnokság déli csoportjában, a május 14-én, kedden, lebonyolításra kerülő Bácsbokod – Bácsalmás déli rangadó előtt, teljes fordulót rendeztek a csoportban. Bácsalmás biztosan győzött Szeremle ellen, de a többi mérkőzésen sem borult fel a papírforma. Sem Tompán, sem Kunbaján... Azaz a PVSE riválisai is győztesen hagyhatták el a játékteret. Sőt, Bácsbokodnak a három ponthoz mindössze egy félidőnyi játék is elegendőnek bizonyult. A mérkőzés az első félidő után nem folytatódott, amit úgy is meglehet fogalmazni, sőt lehet, hogy így helyes: félbeszakadt...

A mappában található képek előnézete 13.05.03. Bácsalmás - Kecskemét UFC 8-1