15

+
2

12

A bajnokság 10. fordulójában, három mérkőzést redeztek szombaton: az élen álló ’hetényi csapat hazai pályán, a tavalyi bajnok, jelenleg második ’Félegyháza idegenben, egyaránt 3-1-es különbséggel nyertek. ’Majsa-Akasztó mérkőzésen egy gól döntött a hazai csapat javára.
Az U19-es korosztályban, a 10. helyezett PVSE ifjúsági együttesének a 9. helyen tanyázó Kecel volt az ellenfele vasárnap. Az eddig elért eredmények közel azonos képet mutatnak, a kapott gólok számában viszont a vendégek jelentős előnyben vannak, talán most is ebben bízhatnak: több gólt lőnek, mint kapnak...
2-5
Bács-Kiskun megyei ifjúsági bajnokság 2013-2014-es bajnoki év, 10. forduló Kecel, 2013. október 20. Vezette: Vén Ernő, Tóth István. Kecel: Doszpod Tamás – Fehér Patrik, Ötvös József, Kovács Ádám, Kolompár Dávid (Györgye Roland 46.'), Csaba Norbert, Orcsik István, Hugyecz Péter, Kolompár Erik, Balogh Zalán, Sipos Jenő. Edző: Hunyadi László. Bácsalmás: Vörös Gábor – Szabó László, Schneider Dániel, Gáspár Adrián, Nincsevics Roland (Lázár János 70.'), Györki Sándor, Jesic Aleksandar (Bíró Dávid 22.'), Farkas Dávid, Körmöczi Dominik, Demeter Róbert, Bíró Barnabás. Edző: Bögre Károly.
Eredmény alakulása: Hugyecz Péter 20. perc: 1-0. Kovács Ádám 25. perc: 2-0. Györgye Roland 69. perc: 3-0.