Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Bácsbokodon a második játékrésszel kezdődik a mérkőzés...

2014.04.04
Bács-Kiskun megyei serdülő bajnokság 2013-2014-es idény 16. forduló. Dusnok, 2014. március 28., péntek. A szokásos szombati játéknap helyett már pénteken lejátszották a mérkőzést, hisz szombat délután a PVSE jelentős részének, Bögre Károly edzővel az élen fontos dolga lesz Kiskunfélegyházán.

04.17.
Persze, az őszi 14-0 –s PVSEsikerrel végződött odavágó mérkőzés alapján, nem kevésbé a bajnokság összességében eddig nyújtott teljesítmény alapján, nem vállalt nagy rizikót a PVSE együttese azzal, hogy edzés helyett mérkőzést játsszon.
Az viszont már a tavaszi mérkőzéseken „trendi” hogy az első félidő valahogy nem úgy alakul, mint az őszi mérkőzéseken, bár veszélyben így sem forogtak a győzelmek.

Dusnok Bácsalmás
 Nincsevics Roland csapatkapitányhoz méltón, már a 13. percben vezetést szerzett, amit Német Olivérrel ellentétben Demeter Dominik a 27. percben kettőre növelt, majd mintha elvágták volna, semmi több. Már az első félidőben.
A második játékrészben aztán a legjobb góllövőket tömörítő listán, első helyen álló Figura Ákos (36 gól) megszerezte a harmadikat. Majd a lista második helyezettje, azaz Nincsevics Roli (34 gól) a 60., és 64. percben duplázott: 0-5.
A további 26 percben aztán felgyorsultak események, hisz a vendégek az eddig lőtt gólmennyiséget – Figura Ákos, Bíró Krisztián, Barta Ákos, Tandari Martin és Horváth Patrik révén megduplázva állították be a végeredményt:

Dusnok – Bácsalmás 0-10 (0-2)
Dusnok, 2014. március 28. Megyei serdülő bajnokság déli csoport 2013-2014-es bajnoki év, 16. forduló. Vezette: Mindszenti Lukács – Sánta Péter.
Dusnok: Hodován Gábor – Pécsy Endre, Fekete Máté, Mirza Gábor, Deák Nándor, Szitár Krisztián, Bolvári Péter, Rónai André (Kornóczi József 71.’), Papp Máté (Eleki László 75.’), Medovy Arnold, Papp Imre (Báló Máté 58.’). Edző: Bolvári Dávid.
Bácsalmás: Szénási Bence (Panyik Krisztofer 46.’ (?) – Kőhalmi Kristóf (Dulity József 66.’), Tóth Kovács Bence, Németh Olivér, Barta Ákos, Koncsok Erik (Horváth Patrik 74.’), Bíró Dávid (Bíró Krisztián 71.’), Nincsevics Roland (Balogh Benjámin 87.’) Schneider Bence (Tandari Martin 80.’), Demeter Dominik, Figura Ákos. Edző: Bögre Károly.
Eredmény alakulása: Nincsevics Roland 3 (13.’: 0-1, 60.’: 0-4, 64.’: 0-5). Németh Olivér helyett Demeter Döme 1 (27.’: 0-2). Figura Ákos 2 (51.’: 0-3, 73.’: 0-6). Bíró Krisztián 1 (80.’: 0-7). Barta Ákos 1 (83.’ 0-8). Tandari Martin 1 (86.’: 0-9). Horváth Patrik 1 (90.’: 0-10).
PVSE-Dusnok 14-0 (ősz) PVSE-'Bokod 10-0 (ősz)
A PVSE legközelebb, még mindig idegenben, most a nagy rivális otthonában Bácsbokodon lép pályára. A bajnokság előtt a legerősebb ellenfélnek vélt együttest, a mostani dusnoki eredményhez hasonlóan 10-0-ra győzték le . Az Aladics Tamás együttese azóta már további 3 vereséget is elszenvedett, míg a PVSE együttese még mindig nem vesztett pontot, sőt gólt is csak egyet kapott, a 162 rúgott gól mellett. Az említettek ellenére jó kis mérkőzésnek ígérkezik a 2014. április 5-én, szombaton, 11 órakor kezdődő: Bácsbokod – Bácsalmás bácskai rangadó. Annak ellenére is, hogy a vesztett pontok tekintetében a listavezető PVSE csapatával szemben, a vendéglátók már 12 pontos hátrányba kerültek és a harmadik helyre szorultak, a második Jánoshalma és az első Bácsalmás mögé.
Már szombaton: Bácsbokod együttese egygólos vereséget szenvedett Nagybaracskán! Ennek köszönhetően, a vesztett pontok tekintetében, a PVSE előnye 15 pontra nőtt Aladics Tamás csapatával szemben! A vesztett pontokat nézve, a második helyezett Jánoshalma jelenleg csak 9, de ez, a vasárnapi győzelme esetén is ennyi marad, az élen álló PVSE csapatával szemben...(Jánoshalma a szó igazi értelmében, vasárnap sem győzött, de miután Érsekcsanád nem jelent meg a mérkőzésen, a JSE kapja a pontokat 3-0-s gólkülönbséggel...)

A mappában található képek előnézete 13.09.19. Bácsalmás-Bácsbokod 10-0 (5-0) U15